Krūtinės raumenys yra po krūties audiniu
Krūtinės raumenys yra po krūties audiniu. Nors kryptingi krūtinės ląstos ir laikysenos gerinimo pratimai gali būti naudingi krūtų išvaizdai ir jas šiek tiek pakelti, tai nėra veiksminga krūtų pakėlimo procedūra pažengusiems krūties audinio nukarimo atvejais.
Tradicinė mastopeksija gali duoti ryškesnių rezultatų ir labiau tinka moterims, kurių krūtys nukarusios. Tačiau tai susiję su didesne rizika, pavyzdžiui, didesne infekcijos, kraujavimo ar randų atsiradimo tikimybe. Nechirurgines krūtų pakėlimo procedūras verta pagalvoti, jei moteris nori šiek tiek žvalesnių, jaunesnių krūtų. Tai nereikalauja jokių pjūvių ar anestezijos ir trunka mažiau laiko. Nepaisant to, rezultatai nėra tokie dramatiški ar ilgalaikiai, kaip chirurginis krūtų pakėlimas.
Cheminis pilingas yra populiarus būdas atgaivinti odą ir atsukti laiko rankas atgal. Jie gyvavo nuo Senovės Egipto laikų. Pilingas yra paprastas, greitas ir palyginti neskausmingas būdas atjauninti odą. Tačiau jei pasitaiko klaidų, pilingai gali pažeisti odą visam laikui. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kokių klaidų vengti.
Pagrindiniai pasiėmimai:
- Cheminis pilingas naudoja skirtingas chemines medžiagas, kad pašalintų odos sluoksnius, kad būtų galima gydyti įvairias odos problemas.
- Prieš lupimą, jo metu ir po jo gali atsirasti klaidų, dėl kurių gali kilti niokojančių komplikacijų.
- Patirtis, žinios ir tinkamas mokymas padeda užtikrinti puikius šveitimo rezultatus.
Kas yra cheminis pilingas?
Cheminio pilingo metu naudojama viena ar daugiau cheminių medžiagų, kad pašalintų pažeistos odos sluoksnius, kad pagerintų jos išvaizdą. Naudojamos cheminės medžiagos ir jų stiprumas lemia lupimo gylį, kuris gali būti paviršinis, vidutinis arba gilus. Šie gyliai atitinka pašalintų sluoksnių skaičių.
Pavyzdžiui, paviršiniai pilingai prasiskverbia ir pašalina tik viršutinį odos sluoksnį (epidermį), vidutinio gylio – viršutinį ir dalį vidurinio sluoksnio (epidermį ir viršutinę dermą), o giliai – viršutinį ir didžiąją dalį odos. vidurinis sluoksnis (epidermis iki apatinės dermos).
Ką gydo cheminis pilingas?
Cheminis šveitimas yra universalus gydymas, galintis išspręsti daugelį odos problemų. Sudedamosios dalys ir jų stipriosios pusės lemia, kokias odos problemas galite gydyti.
Vidutinis ir gilus pilingas gydo gilias raukšles, randus ir odos laisvumą, nes pagrindinė priežastis slypi gilesnėse odos vietose.
Smulkios raukšlės ir rudos dėmės yra labiau paviršinės odos problemos ir gerai reaguoja į paviršinius ir vidutinio gylio lupimus. Kai kurie cheminiai pilingai taip pat gydo užsikimšusias poras ir spuogus.
Klaidos, kurių reikia vengti atliekant cheminį pilingą
Cheminis pilingas atrodo lengvai ir greitai atliekamas; tačiau norint išvengti komplikacijų ir gauti geriausius šveitimo rezultatus, reikia ilgų mokymosi ir patirties. Kiekviena procedūra yra susijusi su rizika, todėl prieš išbandydami tai namuose turėtumėte žinoti, kas tai yra. Niekada neturėtumėte bandyti atlikti medicininio šveitimo namuose. Gali būti niokojančių pasekmių. Jei norite išbandyti šveitimą namuose, pirmiausia pasitarkite su savo dermatologu, kad jis galėtų jums patarti ir patarti, kaip išvengti klaidų prieš procedūrą, jos metu ir po jos.
Prieš žievelę
Tinkamas įvertinimas prieš operaciją ir istorija yra labai svarbūs norint išvengti daugelio komplikacijų. Ištyrus odą, galima nustatyti, kokias problemas reikia spręsti, kokie žievelės ingredientai būtų naudingi ir kokio stiprumo reikia.
Pacientai, vartojantys tam tikrus vaistus, turintys tam tikrus odos tipus arba turintys tam tikrų medicininių problemų, gali būti netinkami kandidatai. Norėdami gauti geriausius rezultatus, pradėkite tinkamą odos priežiūros rutiną. Niekada neplanuokite lupimo prieš pat didelį socialinį renginį.
Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš lupimą:
- Nugruntuokite odą priemonėmis, skirtomis jūsų odos tipui.
- Venkite saulės, retinoidų, rūgščių ir vitamino C.
- Venkite lazerio, veido procedūrų, vaškavimo, depiliacinių kremų, šveitiklių / šveitiklių, balinimo ir pešiojimo.
- Venkite, jei jūsų ligos istorijoje yra imunosupresijos, keloidų, blogo žaizdų gijimo, spinduliuotės, per didelio alkoholio vartojimo, rūkymo, aktyvių infekcijų, spuogų, alergijų, lūpų pūslelinės, egzemos / psoriazės ir tamsių odos tipų.
- Venkite, jei vartojate vaistus, tokius kaip izotretinoinas, chemoterapija, imunosupresantai, hormonai ir geriamieji kontraceptikai.
Lupimo metu
Ši technika yra labai svarbi norint gauti gerų cheminio šveitimo rezultatų. Jei žievelė netinkamai užtepama, gali atsirasti komplikacijų, tokių kaip nuolatiniai randai. Įsitikinkite, kad tiksliai žinote, ką tepsite savo veidui, ir laukiamus rezultatus. Visada geriau nulupti per mažai, nei per daug. Jei nerimaujate ar nerimaujate, pirmiausia išbandykite bandymo vietą.
Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti:
- Patikrinkite galiojimo datą, sudedamąsias dalis ir žievelės stiprumą.
- Perskaitykite instrukcijas ir tiksliai jų laikykitės, pvz., kiek sluoksnių tepti arba kada neutralizuoti žievelę.
- Nuvalykite, nuriebalinkite ir patepkite vazelinu jautrias vietas šalia burnos, nosies ir akių.
- Pirmiausia pradėkite nuo mažiau jautrių vietų, tokių kaip kakta ir skruostai, o prireikus – plunksnas.
- Turėkite sausus tamponus ašaroms nušluostyti.
- Turėkite paruoštą fiziologinio tirpalo švirkštą, jei žievelės pateks į akis.
Po lupimo
Norint išvengti daugelio komplikacijų, labai svarbu atlikti žievelės priežiūrą. Kuo geriau prižiūrėsite odą po to, tuo geresni pilingo rezultatai. Paviršiniai pilingai prigyja greitai, o gilūs gali užtrukti savaites. Du kartus per dieną naudokite švelnius valiklius ir drėkinamąsias priemones. Jei nurodė gydytojas, tepkite antibiotikų tepalą. Sugebėkite atpažinti komplikacijas, tokias kaip užsitęsęs paraudimas, pūslės, pūliai ir skausmas, ir nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Kuo anksčiau spręsite problemą, tuo geriau.
Štai keli patarimai po paraiškos pateikimo:
- Venkite saulės ir naudokite tinkamą apsaugos nuo saulės priemonę, kai nurodyta.
- Negalima skinti, kasyti, trinti, šveisti ar luptis odos.
- Rekomenduojamą laiką venkite dirginančių produktų (retinoidų, rūgščių, vitamino C).
- Venkite procedūrų rekomenduojamą laiką (vaškavimo, balinimo, depiliacinių kremų, veido procedūrų, lazerio ir kitų pilingų).
Cheminis pilingas: netinkamo naudojimo komplikacijos
Kiekviena procedūra turi riziką ir šalutinį poveikį, o cheminis pilingas nėra išimtis. Net jei viską darote teisingai, kartais kyla komplikacijų. Problemos ir šalutiniai poveikiai labiau tikėtini naudojant gilesnį pilingą nei paviršutiniškai. Atsižvelgiant į naudojamą žievelę ir stiprumą, prieš atlikdami lupimą turėtumėte žinoti apie šalutinį poveikį.
Dažnas šalutinis poveikis yra:
- Paraudimas
- Patinimas
- Skausmas
- Niežulys
- Sausumas ir lupimasis
- Dispigmentacija (hipo arba hiperpigmentacija)
Retas, bet sunkus šalutinis poveikis yra:
- Pūslelės
- Infekcijos
- Alerginės reakcijos/bėrimas
- Skausmas
- Randai arba keloidai
- Ilgalaikis paraudimas
Cheminis pilingas yra greitas ir paprastas būdas atjauninti odą ir atnaujinti išvaizdą. Nulupimas gali atrodyti lengvas, tačiau norint jį tobulinti, reikia daug metų treniruotis ir lavinti. Geriausia vengti namų šveitimo ir juos atlikti profesionaliai. Namuose atliekami šveitimai kartais gali padaryti daugiau žalos nei naudos. Jei nuspręsite atlikti šveitimą namuose, pirmiausia pasitarkite su savo dermatologu. Jei po lupimo iškyla problemų, visada nedelsdami kreipkitės į dermatologą.
Kuo daugiau senstame, tuo labiau mūsų kūne atsiranda senėjimo požymių. Plastinės chirurgijos tikslas – padėti žmonėms atrodyti geriausiai. Dauguma žmonių mano, kad jaunesni atrodo geriausiai, todėl senstant vis daugiau žmonių imasi plastinių operacijų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, ar yra toks dalykas kaip per senas plastinei operacijai.
Pagrindiniai pasiėmimai:
- Plastinės operacijos yra invazinės procedūros, atliekamos siekiant pagerinti asmens formą ar funkciją. https://dietoll-official.top/lt/
- Kaip ir visos operacijos, plastinės operacijos kelia tam tikrą riziką tiek bendrai, tiek specifinei tokio tipo operacijai.
- Komplikacijų rizika plastinės operacijos metu gali padidėti atsižvelgiant į jūsų sveikatos įpročius, amžių ir esamą sveikatos būklę.
- Kaip ir bet kurios operacijos atveju, kuo vyresnis esate, tuo didesnė komplikacijų rizika.
- Kiekvienas žmogus skirtingai sensta ir kiekviename amžiuje turi skirtingą sveikatos būklę, todėl nėra nustatyto amžiaus, kada nustoti daryti plastines operacijas.
Kas yra plastinė chirurgija?
Plastinė chirurgija – tai medicinos sritis, kurios tikslas – pagerinti jūsų kūno funkciją ar išvaizdą. Kai kurie žmonės išskiria dvi plastinės chirurgijos formas – kosmetinę ir rekonstrukcinę.
Rekonstrukcinė chirurgija orientuota į kūno funkcijų gerinimą, pavyzdžiui, gomurio plyšimo operacija. Ši būklė yra apsigimimas, kai dalis arba visa lūpa ir viršutinė burnos dalis nesusilieja. Rekonstrukcinė chirurgija atliekama siekiant pagerinti tokius dalykus kaip kvėpavimas, valgymas, kalbėjimas ir kartais net klausa.
Kosmetinėje chirurgijoje daugiausia dėmesio skiriama tik žmogaus išvaizdai. Rinoplastika, arba nosies operacija, yra viena iš populiariausių kosmetinių operacijų, atliekamų visame pasaulyje.
Nesvarbu, ar atliekate rekonstrukcinę, ar kosmetinę operaciją, abiem atvejais kyla rizika.
Plastinės operacijos rizika
Kiekviena plastinės chirurgijos rūšis turi savo specifinę riziką. Rizika didėja atliekant daugiau invazinių ar platesnių plastinių operacijų. Įsitikinkite, kad aptarėte šias rizikas su savo chirurgu ir jaučiate, kad pakankamai gerai ją suprantate, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.
Visoms plastinės chirurgijos formoms kyla bendra rizika:
- Infekcija
- Kraujavimas
- Randai
- Skausmas
- Nervų pažeidimas
- Kraujo krešuliai
Kas padidina komplikacijų riziką?
Tam tikros sveikatos sąlygos sulėtins jūsų gebėjimą išgyti ir padidins komplikacijų, tokių kaip infekcijos ir kraujo krešuliai, riziką:
- Širdies liga.
Contents
Comments are closed